niedziela, 4 marca 2012

Stoiska z kosmetykami we Wrocławiu i innych miastach Polski

Hej wszystkim :) Ostatnio śmigając z mamą po kilku centrach handlowych we Wrocławiu postanowiłam, że zrobię wam post typowo informacyjny o wybranych stoiskach kosmetycznych. Niekiedy nie wiadomo gdzie kupić dany kosmetyk marki, która nie jest oferowana w Rossmannie czy Naturze. Nie każdy też lubi kupować przez Internet, czasem trzeba coś pomacać, powąchać. I tutaj z pomocą przychodzą nam stoiska kosmetyczne znajdujące się głównie w większych centrach handlowych, a także małe osiedlowe drogerie oferujące "niszowe" marki. To zaczynamy! 
EDIT - stan na 2 stycznia 2013
 • FLORMAR
Ostatnio bardzo głośno zrobiło się na temat tych włoskich kosmetyków. Gdzie można kupić ich produkty? We Wrocławiu jest to stoisko w PASAŻU GRUNWALDZKIM i MAGNOLII. Inne miejsca, w których można je dorwać to m.in. gdańska GALERIA PRZYMORZE, częstochowska GALERIA JURAJSKA i SILESIA CITY CENTER w Katowicach oraz w Wałbrzychu w VICTORII. Tu link o innych miejscach: KLIK 
Podobno Flormar dostępny jest również w Douglasach.
źródło: www.franchising.pl

 • PAESE
Paese to polska marka, porównywana ostatnio do samego Inglota. We Wrocławiu ich produkty dostaniecie w RENOMIE, na poziomie 0. Dostępne są również w małych, niesieciowych drogeriach. TU na ich stronie internetowej podane są tylko 3 stoiska w województwie śląskim, ale myślę, że są też w innych większych miastach.
TU podane są inne stoiska na terenie Polski (stan na 2 stycznia 2013).
stoisko w sosnowieckiej PLEJADZIE, źródło: www.paese.pl

 • VIPERA
Z Viperą jest o tyle łatwiej, że na ich stronce podane jest mnóstwo miejsc, gdzie można dostać ich produkty. Ich stoisko znajduje się w PARKU HANDLOWYM MAGNOLIA we Wrocławiu, na poziomie 0 oraz w ARKADACH WROCŁAWSKICH również na poziomie 0. W Gdański znajdziecie Viperę w GALERII MADISON. Ich produkty można również kupić on-line - TU link do sklepu internetowego.
Gdańsk Madison, źródło: www.madison.gda.pl

 • GOLDEN ROSE
Kultowe lakiery i inne dobroci od GR znajdziemy w małych drogeriach, "wyspach" w centrach handlowych oraz sklepach Golden Rose. Stoiska we Wrocławiu mieszczą się w MAGNOLII, CENTRUM HANDLOWYM BOREK oraz L'ECLERCU przy ulicy Zakładowej. Na stronie podane są także inne miejsca, gdzie kupimy ich produkty, wystarczy tylko wybrać interesujące nas województwo.
stoisko GR w GALERII MANHATTAN w Gdańsku - Wrzeszczu, źródło: www.gchmanhattan.pl

 • INGLOT
Chyba najbardziej kultowa polska marka kosmetyków kolorowych. Znajdziemy ją w prawie każdym centrum handlowym (Wrocław - m.in. MAGNOLIA PARK, PASAŻ GRUNWALDZKI, GALERIA DOMINIKAŃSKA, ARKADY WROCŁAWSKIE, AUCHAN BIELANY, KORONA, TESCO BIELANY KOŁO IKEI) oraz w małych, osiedlowych sklepikach.
źródło: www.moda-online.pl


To chyba tyle, co chciałam powiedzieć. Ten post powstał, ponieważ często koleżanki pytają mnie gdzie mogą kupić dany kosmetyk. Dlatego zebrałam dla was te dane :) Jeśli ktoś wie coś więcej, zna inne lokalizacje, bardzo proszę o napisanie tego w komentarzu, wtedy dowie się więcej osób :) Z góry dzięki, buziaki, miłego tygodnia :)

11 komentarzy:

 1. I to mi się podoba:)

  Zapraszam na wierszyk!:*

  OdpowiedzUsuń
 2. z tych firm wiem tylko gdzie jest Inglot;9 ale testuje kosmetyki na zwierzętach więc wiecej u niego nic nie kupię

  OdpowiedzUsuń
 3. Inglot jest też z Tesco na Bielanach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. super post, bardzo mi sie przydał :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Warto próbować, tylko trzeba pamiętać o przeciwwskazaniach i zaleceniach,żeby nie zrobić sobie KUKU :) A wiesz o tym,że TETRACYKLINA powoduje żółknięcie zębów?Jak o tym przeczytałam byłam w szoku, w sumie dowiedziałam się z ulotki Białej Perły.

  OdpowiedzUsuń
 6. paese chętnie przeglądnęłabym :)

  OdpowiedzUsuń
 7. FLORMAR.COM.PL
  Zapraszamy również Galerii
  Piotr i Paweł do Konina ul. Spółdzielców 6A

  sklep@flormar.com.pl

  OdpowiedzUsuń